آکادمی DAS با بیش از 15 سال فعالیت در ایران و آسیای میانه زیر نظر DAS انگلستان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و صدور گواهینامه انواع دوره های استاندارد و سیستم های مدیریتی اعم از تشریح الزامات و ممیزی داخلی ISO9001: 2015  و HSE-MS، تشریح الزامات و ممیزی داخلی ISO14001:2015 و ... نرم افزارهای مخصوص مهندسی صنایع از جمله PMBOK، P6، Minitab و... مشغول همکاری می باشد.

لازم به ذکر است شرکت DAS به عنوان قویترین مرکز برگزارکننده دوره های ثبت IRCA زیرنظر IQMS Saiglobal، واحد آموزشی منتخب توسط سازمان ملی استاندارد ایران و مجوز مورد تایید آن سازمان در زمینه برگزاری دوره های ملی و بین المللی می باشد.افتخارات:

انتخاب مرکز آموزشی نمونه توسط سازمان ملی استاندارد ایران در سطح ملی و اخذ لوح تقدیر از وزیر صنعت، معدن و تجارت

انتخاب مرکز آموزشی نمونه توسط اداره استاندارد استان تهران

تدریس دوره های سرممیزی ثبت IRCA در سایر کشورها از ایتالیا و یونان

اخذ لوح تقدیر از IQMS انگلستان به جهت برگزاری موفقیت آمیز دوره های ممیزی در سطح عالی

اخذ لوح تقدیر از اداره استاندارد استان تهران به جهت برگزاری موفقیت آمیز دوره ی سرممیزی ISO 9001 ثبت  IRCA ویژه مدیران و کارشناسان محترم اداره استاندارد

ثبت بین المللی در سازمان IRCA به عنوان اولین سرممیز ISO 2200 در ایران و جزو نخستین سرممیزان ثبت شده در جهان در سال 2005

سرممیز منتخب برتر در سال 2013 توسط سازمان IRCA

اخذ لوح تقدیر به جهت برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای در مراکز دانشگاهی از جمله دانشگاه های تهران و علم و صنعت و ...

همکاری در تدوین استاندارد های ملی از جمله ISIRI 13000، ISO 22003، ISO 22004، ISO 10006، Six Sigma در سازمان ملی
استاندارد ایران

انتخاب مدیرعامل شرکت DAS به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره انجمن علمی استاندارد ایرانمجوز اداره استاندارد
 

تمامی دوره های بین المللی مورد تایید اداره استاندارد می باشد. تمامی اعضایی که در این دوره شرکت می کنند اعم از مدیران کنترل کیفیت و کارشناسان اداره استاندارد در پایان این دوره جزء بیست ساعت آموزش های ضروری سالیانه آن ها و همین طور ارتقاء پروانه مدیران کنترل کیفی به حساب می آید. گواهینامه هایی که در پایان این دوره های دریافت می شود یا تک امضاء مدیرعامل شرکت DAS و یا دو امضاء (یک طرف امضای مدیر عامل شرکت DAS و یک طرف رییس اداره استاندارد کل تهران می باشد).


مجوز اداره بهداشت

برگزاری دوره های آرایشی بهداشتی و غذایی
تمامی این دوره ها مورد تایید اداره بهداشت می باشد. تمامی اعضایی که در این دوره شرکت می کنند اعم از مسئولین فنی این دوره ها جزء 20 ساعت آموزش های فنی و یا سالیانه آنها به حساب می آید گواهینامه هایی که در پایان این دوره ها دریافت می کنند یا تک امضا با امضای دکتر جلالی و یا دو امضا ( یک طرف امضا دکتر جلالی مدیر عامل DAS و یک طرف امضای دکتر جنت مدیر کل اداره بهداشت) می باشد. دوره های ملی و بین المللی
 

اکثریت دوره ها دو روز به مدت 16 ساعت بوده به همراه مدرس، پذیرایی، جزوه و کتاب در پایان دوره ظرف مدت 10-15 روز بعد از اتمام دوره گواهینامه خود را دریافت کرده که به زبان لاتین با ارزش و اعتبار بین المللی خواهد بود
لازم به ذکر است دوره های بتن 16-40 ساعت به عنوان مثال IMS کنترل پروژه پیشرفته و ... به همان شیوه ای که در بالا ذکر شده است خواهد بود با این تفاوت که تعداد روزها بیشتر خواهد شد و صدور گواهینامه از DAS خواهد بود. تمامی مدارک دارای کد Register و قابل ردیابی است.دوره های سرممیزی ثبت IRCA

تمامی دوره ها 5 روز به مدت 40 ساعت بوده است به همراه مدرس، پذیرایی، جزوه و کتاب
لازم به ذکر است دوره های سرممیزی ثبت IRCA بر اساس قوانین IRCA دو روز اول مدرس مورد تایید و 3 روز آخر آقای دکتر جلالی مدرس مورد تایید و سرممیز تاپ IRCA  به همراه یکی دیگر از همکاران تدریس خواهند کرد.
گواهینامه پایان دوره در صورت قبولی از زمان اتمام دوره ظرف مدت 15 روز نتایج از طریق مجازی اعلام و مدت سه ماه بعد از اتمام دوره از   IQMS Siglobal صادر و فرستاده خواهد شد. تمامی گواهینامه ها با سه لوگو IQMS Saiglobal، DAS و IRCA خواهد بود.
تمامی مدارک دارای کد Register و قابل ردیابی است.

* آقای دکتر جلالی مدرس مورد تایید و سرممیز تاپ IRCA با بیش از 15 سال سابقه درخشان در تدریس دوره های سرممیزی در ایران و سایر کشورها از جمله انگلستان، ایتالیا، یونان و... دوره های سرممیزی را برگزار می نماید.